Słowo lub słowa: 
Miejscowość: 
Województwo:
Branża szukana:
  • Twój biznes

> Wszyskich firm w katalogu:  214
> Dodano dzisiaj firm:  0
> W tym momencie katalog przegląda : 1.  

Regulamin serwisu

 

Regulamin serwisu katalogu firm katalogfirm.iswift.eu.

Tylko unikalne opisy nie powtarzające się w innych katalogach- w przeciwnym przypadku wizytówka zostanie odrzucona. Nie usuwamy wpisów - Wpis odrzucony trzeba poprawić w ciągu 7 dni.

Dodawanie wpisów mini- wprowadzono ograniczenia do 1 wpisu dziennie ze względu na dużą ich ilość.

W trosce o aktualne dane znajdujące się w katalogu, co pewien okres wysyłane są maile z prośbą o o sprawdzenie aktualności danych w wpisie.

Serwis katalogfirm.iswift.eu jest serwisem internetowym służącym do umieszczania wizytówek firm.

Przestrzegaj zasad polskiej pisowni i pisz pełnymi zdaniami poprawnymi ortograficznie, tak aby każdy internauta mógł je odpowiednio zinterpretować - dotyczy to szczególnie opisu i oferty firmy.

Wizytówka umożliwia użytkownikowi na stronie katalogfirm.iswift.eu reklamy swojego przedsiębiorstwa.

Płatności za wizytówkę standard: oplata za zamieszczenie firmy odbywa się za pomocą wysłlania SMS na wskazany numer. Serwis katalogfirm.iswift.eu nie odpowiada za opóźnienia w dostarczaniu sms przez operatorów sieci.

Dodając wizytówkę akceptujesz regulamin- jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie za pośrednictwem e-mail przez katalogfirm.iswift.eu informacji handlowej w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług droga elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) i na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

Katalogfirm.iswift.eu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

Użytkownik może w każdej chwili zażądać zmiany lub usunięcia jego danych z bazy danych.

Zabrania się zamieszczania treści łamiących polskie prawo.

Reklamacje rozpatrywane są w terminie do 5 dni roboczych.

W sytuacji sprzedaży serwisu katalogfirm.iswift.eu nie są zwracane koszty poniesione w związku z wystawieniem wizytówek firm w pakiecie standard.

Regulamin i cennik może zostać zmieniony przez katalogfirm.iswift.eu. O zmianach regulaminu i cennika usług i terminie obowiązujących zmian katalogfirm.iswift.eu poinformuje na stronie internetowej.

Wersja na telefony i tablety Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |