Biuro rachunkowe Znany Księgowy

Słowa kluczowe: biuro rachunkowe, biuro księgowe, księgowy, księgowa, dobry księgowy

Biuro rachunkowe Znany Księgowy- Żywiec

Opis firmy Biuro rachunkowe Znany Księgowy:
Uważamy, że aby razem osiągnąć sukces musimy stworzyć zgrany team, oparty na solidnych relacjach oraz głębokim wzajemnym zaufaniu. Nasze biuro księgowe proponuje usługę księgowości przez internet swoim klientom. Jako doradcy zapewniamy państwu najwyższą jakość usług jak również pewność należytego ich wykonania. Sprawy księgowe prowadzi zgrany zespół wykwalifikowanych księgowych posiadających świadectwa kwalifikacji ministerstwa finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasza oferta jest elastyczna i skierowana zarówno do firm jednoosobowych, jak i spółek, fundacji i stowarzyszeń. Oferujmy fachową obsługę i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Oferujemy pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania. Z dumą możemy stwierdzić, że wspomagamy przedsiębiorców z całego kraju. Biuro podatkowe Znany Księgowy łączy online tradycyjne świadczenie usług księgowych z nowoczesną technologią it poprzez stosowaną platformę księgową.

Biuro rachunkowe Znany Księgowy

Kategoria: Finanse

Podkategoria: Biura rachunkowe

Miasto: Żywiec

Ulica nr: Nad Markiem 5

Kod pocztowy: 34-300

Województwo: Śląskie

Tel.kom. 794515245

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://znany-ksiegowy.pl

NIP: 5532431950

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Nasza oferta obejmuje zakres: księgowość pełna jak również uproszczona, opracowujemy deklaracje i sprawozdania finansowe bez dodatkowych kosztów. Ponadto dla przedsiębiorców proponujemy obsługę kadrowo-płacową, przygotowujemy wszelkie dokumenty pracownicze.
Reprezentujemy naszych klientów przed urzędami. Rejestrujemy Spółki. Być może najodpowiedniejszą formą prawną dla państwa działalności jest spółka komandytowa? To rzadko spotykany rodzaj spółki – chętnie przedstawimy tobie korzyści związane z prowadzeniem działalności w formie spółki komandytowej, przeanalizujemy twoją sytuację, poradzimy i zaproponujemy rozwiązanie. Następnie możemy zarejestrować spółkę i poprowadzić jej księgowość. Proponujemy obsługę księgowo-kadrową w pełnym zakresie. Oprócz tego doradzamy klientom w innych sprawach urzędowych prowadzonych przez zagraniczne instytucje. Podchodząc uczciwie do swojej pracy. Przedstawiamy kilka czynników od których zależy wysokość comiesięcznej płacy za wykonywane czynność księgowych oraz ponoszoną odpowiedzialność: liczba dokumentów, ilość pracowników, wysokość obrotów, zakres prowadzenia obsługi. Jeśli nie możesz porozumieć się z aktualnym księgowym lub jesteś nowym przedsiębiorcom zapraszamy cię do współpracy z naszym biurem rozliczeniowym. Pomożemy państwu poznać biznes i przekonać ciebie, że to jest piękna gra w której warto jest się rozwijać. Czekamy na państwa decyzję licząc, że już wkrótce będziemy mogli z tobą rozpocząć współpracę.

Osoba do kontaktu- Aleksandra Lipart


 

Wpis nr 3561- Biuro rachunkowe Znany Księgowy- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2021-02-01

Wyświetleń wizytówki 494

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Biura rachunkowe:

GetProfit.pl
Biuro rachunkowe GetProfit świadczy usługi księgowe dla podmiotów o różnej formie prawnej, ...

brdk.pl
W obecnych czasach coraz to mniej osób decyduje się na prowadzenie księgowości samodzielni ...

SigmaPARTNER
Rzetelne i terminowe, takie powinny być głównie usługi księgowe świadczone przez profesjon ...

Partner BM Biuro Rachunkowe Nowy Dwór Mazowiecki
Dajemy wiarę, że biznesmeni i bizneswoman są istotnym elementem polskiej gospodarki, a ...

Helios Audyt i Księgowość
Helios Audyt i Księgowość to polska firma wspierająca przedsiębiorców i właścicieli firm w ...

Biuro Rachunkowe Aida Sandra Jasińska
Biuro Rachunkowe Aida to nowa firma na rynku. Poszukujemy klientów do długotrwałej współpr ...

Wizytówka firmy

Wersja na telefony i tablety Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |