Berg-Hurt

Słowa kluczowe: poduszki powietrzne do paczek, wypełniacze do paczek, wypełniacz do paczek, folia do pakowania paczek, mata powietrzna, wypełniacze do kartonów, wypełniacz do pakowania, folia biodegradowalna do pakowania, wypełniacze powietrzne

Berg-Hurt- Bydgoszcz

Opis firmy Berg-Hurt:
ActivaAir to marka znana w szczególności osobom, które potrzebują odpowiedniego zabezpieczenia towarów. Poduszki powietrzne do paczek produkowane pod tą marką cechują się świetną jakością oraz niewysokim kosztem. Wypełniacze powietrzne dostarczane są w formie gotowej, ale są jeszcze inne rozwiązania. Można zdecydować się na zakup maszyny, która będzie wytwarzała wypełniacze do paczek. Jeśli poduszki powietrzne nie sprawdzą się, wyjściem będzie mata powietrzna do zabezpieczenia większych powierzchni. Warto też podkreślić, że do wytwarzania wypełniaczy służy folia biodegradowalna do pakowania. Dlatego nie wpływa negatywnie na środowisko.

logo

Kategoria: Produkcja

Podkategoria: Opakowania i palety

Miasto: Bydgoszcz

Ulica nr: Objazdowa 3

Kod pocztowy: 85-882

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Tel.kom. 606 888 488

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://www.activaair.pl

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: ActivaAir dostarcza odbiorcom:- poduszki powietrzne do paczek- wypełniacze do kartonów- maty powietrzne- urządzenia do produkcji poduszek i mat powietrznychIstnieje też możliwość wypożyczenia urządzenia do produkcji wypełniaczy.


 

Wpis nr 3557- Berg-Hurt- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2021-01-28

Wyświetleń wizytówki 626

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Opakowania i palety:

Viki Family Sp. z o.o. Sp.K.
Producent Opakowań Tekturowych Viki Family z Warszawy, woj. mazowieckie, oferuje produkcję ...

Wizytówka firmy

Wersja na telefony i tablety Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |