Ice-land.pl

Słowa kluczowe: czyszczenie klejów, czyszczenie smarów, czyszczenie olejów, Poznań, bezinwazyjne czyszczenie, Zielona Góra, Zbąszyń

Ice-land.pl- Zbąszyń

Opis firmy Ice-land.pl:
Nasza firma oferuje nowatorską metodę czyszczenia suchym lodem. Metoda ta coraz szybciej rozwija się w Polsce i ogólnie na świecie dzięki temu, że takie czyszczenie jest bezinwazyjne oraz czystości jaką po sobie zostawia. Metoda czyszczenia suchym lodem w swoich założeniach jest trochę podobna do piaskowania. Również tutaj wykorzystuje się sprężone powietrze, które z dużą siłą wyrzuca suchy lód na czyszczoną powierzchnię. Suchy lód ma jednak tę przewagę, że po kilku chwilach po prostu odparowuje nie zostawiając nic po sobie.

Tego typu metody idealnie sprawdzają się w czyszczeniu elementów zabrudzonych klejem, olejami, starymi farbami, smarami i tego typu zabrudzeniami, które ciężko jest doczyścić innymi metodami.
Swoje usługi kierujemy do mieszkańców Poznania i Zielonej Góry, ale także do całej mieszkańców wielkopolski – w przypadku dalszych miejscowości należy się wcześniej umówić na konkretny termin.

logo

Kategoria: Uslugi

Podkategoria: Uslugi dla firm

Miasto: Zbąszyń

Ulica nr: Sportowa 24

Kod pocztowy: 64-360

Województwo: Wielkopolskie

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Oferujemy czyszczenie linii produkcyjnych, linii montażowych, form odlewniczych oraz odlewanych detali z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń typu: smar, klej, olej, farba, rdza. Czyścimy suchym lodem w niskiej temperaturze.


 

Wpis nr 3464- Ice-land.pl- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2019-12-12

Wyświetleń wizytówki 772

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Uslugi dla firm:

Kwant-Lab
Akredytowane laboratorium Kwant-Lab proponuje swoje usługi pomiarowe i doradcze. Bogate do ...

Wizytówka firmy

Wersja na telefony i tablety Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |