Super Busy

Słowa kluczowe: busy z Polski do Anglii, busy do Anglii, busy do Polski, przewóz osób do Anglii, busy Polska Anglia, przewozy Polska Anglia, tanie busy, door to door, Eurotunel

Super Busy- Zamość

Opis firmy Super Busy:
Gdy często podróżujesz na trasie Polska Wielka Brytania potrzebujesz sprawdzonego i taniego transportu. Z pewnością wiesz jakie środki lokomocji i w jakiej cenie najlepiej rezerwować. Nie są Ci obce busy do Anglii? Przewóz osób busem to zdecydowanie dłuższa podróż niż samolotem. Jednak gdy jesteś mniejszej miejscowości i nie masz dobrego połączenia komunikacyjnego do lotniska, busy do Anglii okazują się dobrym rozwiązaniem. Niektórym sam dojazd na lotnisko zajmuje kilka godzina, a poza tym trzeba być wcześniej i zorganizować sobie transport z lotniska do miejsca docelowego. Dodatkowo występuje u niektórych bariera językowa i problem z komunikacją w UK. Busy z Polski do Anglii jadą około 20-30h. Wszystko zależy gdzie chcesz dotrzeć. SuperBusy odbierają klientów z pod drzwi i dowożą bezpośrednio na miejsce, inaczej usługa jest nazywana door to door. Przewozy Polska Anglia są popularne i tanie. Komfortowe busy do Anglii i Polski można rezerwować prawie na każdy dzień tygodnia. Jeździmy 5x w tygodniu. W poniedziałek i czwartek do Wielkiej Brytanii, w wtorek i sobotę do Polski. Transport odbywa się dziewięcioosobowym busem. SuperBusy to najeczęściej wybierana firma we wschodniej części Polski. Zawsze ruszamy z Zamościa, ale obsługujemy łącznie 11 województw. Cena busa do Anglii zostanie Ci podana podczas pierwszego kontaktu z gwarancją jej niezmienności w momencie rozpoczęcia podróży. Z nami czeka Cię podróż obejmująca kurs pod nazwą zero problemów! Nie ryzykuj z przewoźnikiem, który wozi paczki i ma działalność od miesiąca. My jeździmy ponad 6 lat i mamy doświadczenie liczone w milionach kilometrów. Zapraszamy do kontaktu! Busy Polska Anglia SuperBusy to gwarancja bezpiecznej podróży przez Eurotunel.

Super Busy

Kategoria: Transport

Podkategoria: Transport samochodowy

Miasto: Zamość

Ulica nr: Piłsudskiego 14/30,

Kod pocztowy: 22-400

Województwo: Lubelskie

Tel. 734709709

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
http://superbusy.pl

Zatrudnionych: 3

Pokaż na mapie mapa

Opis firmy/wersja angielska: When you travel often on the route Poland United Kingdom you need a proven and cheap transport. You certainly know what means of transport and at what price it is best to book. Are not you foreign buses to England? Transporting people by bus is definitely a longer journey than by plane. However, when you are a smaller town and you do not have a good transport connection to the airport, buses to England are a good option. For some it takes a few hours to get to the airport, and you also need to be in advance and arrange transport from the airport to your destination. In addition, there is a language barrier and communication problem in the UK. Buses from Poland to England are about 20-30h. It all depends where you want to reach. SuperBus take customers from the door and bring them directly to the place, otherwise the service is called door to door. Przewóz Polska Anglia is popular and cheap. Comfortable buses to England and Poland can be booked almost every day of the week. We drive 5x a week. Transportation takes place by a nine-seater bus. SuperBus is the most-chosen company in the eastern part of Poland. We always move from Zamość, but we serve a total of 11 provinces. The price of a bus to England will be given to you during the first contact with a guarantee of its immutability at the start of the journey. With us, you will travel with a course called zero problems! Do not risk the carrier who has been carrying packages and has been in business for a month. We drive over 6 years and have experience counted in millions of kilometers. Feel free to contact us! Busy Polska Anglia SuperBusy is a guarantee of safe travel through Eurotunnel.

Oferta firmy: Oferta firmy SuperBusy busy do Anglii i Polski door to door:- przewóz osób do Anglii,- przewóz osób do Polski,- bus do Anglii z lubelskiego,- bus do Anglii z podkarpackiego,- bus do Anglii z mazowieckiego i 8 innych województw,- przewóz bez paczek,- tanie bilety już 350 zł,- busy do Anglii w poniedziałek, czwartek,- busy do Polski we wtorek, sobotę.

Oferta firmy/wersja angielska: The offer of the company SuperBusy buses to England and Poland door to door:
- transporting people to England,
- transporting people to Poland,
- bus to England from Lublin,
- bus to England from Podkarpackie,
- bus to England from Masovia and 8 other provinces,
- carriage without parcels,
- cheap tickets already PLN 350,
- buses to England on Monday, Thursday and Saturday,
- bus to Poland on Tuesday, Saturday and Sunday.

Osoba do kontaktu- Adrian

Data aktualizacji: 2019-06-12


 

Wpis nr 3336- Super Busy- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2018-06-15, Data edycji: 2019-06-12

Wyświetleń wizytówki 943

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Transport samochodowy:

Marcin Czapiewski
Polacy bardzo często jeżdżą do Niemiec. Dzieje się tak może przez to, że tak ludzie mają l ...

Beata Bus
Busy do Niemiec to nic innego jak oferta transportowa skierowana do wszystkich, którzy z m ...

angliabus
Firma angliabus powstała 15 lat temu. Od samego początku wykonujemy usługi przewozu osób b ...

Grandbus
Wszystkim planującym podróż na trasie Polska Anglia polecamy swoją firmę Grandbus i swoje ...

Wizytówka firmy

Wersja na telefony i tablety Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |