Strony naszego katalogu w social media

Strona index katalogu >>

Wpisy "Stadnard" reklamowane w portalach społecznościowych.

RSS Najnowsze wpisy Standard w naszym katalogu

katalogfirm.iswift.eu Najnowsze wpisy

Najnowsze wpisy Standard w katalogu- ostatnio dodane

Fitpapu - catering dietetyczny

Fitpapu catering dietetyczny jest firmą założoną z pasji do gotowania i aktywnego trybu życia. Jesteśmy sportowcami i ludźmi aktywnymi zawodowo, wiemy jak trudno jest znaleźć czas na zdrową i zbilansowaną dietę. Znamy mnóstwo takich osób, dlatego założyliśmy catering dietetyczny Fitpapu. Działamy na terenie Śląska od 2015 roku i możemy pochwalić się dużym doświadczeniem oraz wieloma pozytywnymi opiniami klientów! Ofertę diet pudełkowych kierujemy do każdej osoby, która chce schudnąć, zadbać o zbilansowaną dietę i sylwetkę. A także do osób trenujących oraz tych którzy chcą zdrowo jeść, a brakuje im czasu na gotowanie i przyrządzanie samodzielnej diety. Fitpapu to świeże i pyszne posiłki z codzienną dostawą do domu lub pracy. Sprawdź nasze opinie! Skonsultuj bezpłatnie wybór diety z naszym dietetykiem i ciesz się wygodą oraz oszczędnością czasu dzięki diecie pudełkowej.

Dodano 15 October 2022 | 7:01 pm

Winyle Online

Winyle Online to katalog czarnych krążków a także wykonany na jego bazie sklep internetowy, w którym można nabyć nowe oraz używane płyty gramofonowe (często pierwsze wydania), a także CD i kasety z magnetyczną taśmą audio. Interesujemy się muzyką już od lat 80-tych, zaś kolekcjonowaniem płyt zajmujemy się od lat 90., a sprzedaż prowadzimy od 2019 roku. Baza danych naszego katalogu płyt gramofonowych budowana jest od przełomu XX i XXI wieku. W sklepie dostępny jest wybór rodzaju nośnika, wspierany wieloma dodatkowymi filtrowaniami, które przyspieszają prędkie znalezienie interesujących pozycji. Platforma umożliwia dodatkowo obserwowanie muzyków, płyt, wytwórni oraz zbiorów i wysyła powiadomienia mailowe o dostępności egzemplarzy w sprzedaży. Na stronach sprzedawanych produktów podawane są dokładne dane oferowanego egzemplarza, tak aby wiadome było z jakim konkretnie wydaniem ma się do czynienia. Podany jest również stan nośnika oraz okładki, a system oceniania dostępny jest na dedykowanej podstronie, gdzie szczegółowo opisane są zasady nadawania ocen. Paczki wysyłamy na terenie całej Polski pocztą, kurierem oraz do paczkomatów InPost. Po przekroczeniu 199 zł łącznej kwoty produktów w koszyku, załącza się bezpłatna dostawa, a im wyższa kwota zamówienia, tym wyższy jest naliczany automatycznie rabat, który może dochodzić nawet do 15%.

Dodano 28 May 2022 | 5:39 am

Szymon Krawczyk Doradztwo Podatkowe

Myślisz o skorzystaniu z pomocy dobrego radcy podatkowego? Chcesz, aby zajął się on wszelkimi sprawami finansowymi Twojej firmy? Przyjdź do Biura Szymona Krawczyka. Oferujemy pomoc przy rozliczaniu wynagrodzeń i prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów. Pomagamy w sporządzaniu pełnej księgowości, wyliczaniu ryczałtu, wynagrodzeń itp. Reprezentujemy także naszych klientów przed US oraz ZUS-em. Zapraszamy do kontaktu.Więcej szczegółowych informacji znajdźcie państwo na naszej oficjalnej stronie internetowej: https://doradztwokrawczyk.pl/

Dodano 19 March 2022 | 8:58 am

Auto-Boss

Jest kilka cech, które charakteryzują nowoczesny i profesjonalny salon samochodowy. Jak wynika z opinii klientów, Auto-Boss - sieć Autoryzowanych Salonów i Serwisów Samochodowych Ford - spełnia te oczekiwania wymagających kierowców. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Państwa zaufanie i zadowolenie, które wyznacza kierunek naszego rozwoju. Obecnie w naszych Salonach w Chorzowie i Bielsku-Białej czekają na Państwa zarówno nowe, jak i używane samochody spełniające najwyższe standardy. Nad stanem technicznym aut używanych dbają pracownicy ASO, dokładając wszelkich starań, aby do wtórnego obiegu trafiły pojazdy w nienagannym stanie technicznym. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i umówienia się na jazdy próbne.

Dodano 17 December 2021 | 10:52 pm

New-House Robert Skulimowski

New-House to firma budowlana, która od 1991 roku zajmuje się kompleksową realizacją domów jednorodzinnych oraz budynków biurowych. Pomagamy uzyskać niezbędne do budowy formalności, zapewniamy robociznę, materiał oraz sprzęt. Na zrealizowany przez naszą firmę projekt otrzymają Państwo 10 lat gwarancji. Budowę możemy zrealizować w stanie surowym, w stanie deweloperskim oraz z wykończeniem pod klucz. Możemy się również zająć zagospodarowaniem terenu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, która znajduję się na stronie internetowej. Będą tam Państwo mogli skorzystać również z bezpłatnego kalkulatora kosztów budowy oraz zapoznać się z bazą gotowych projektów domów wraz z ich aktualnymi kosztami realizacji.

Dodano 3 December 2021 | 10:26 pm

Follow my blog with Bloglovin

Dodano 9 April 2018 | 12:00 am

Strona główna >>