Strona głównazdrowie

Trudna miłość

Data: 2019-04-26, Data edycji: 2019-04-26

.-.
Kiedy w związku napotyka się problemy, których nie umie się samemu rozwiązać warto poradzić się kogoś, kto naszym zdaniem może pomóc. Niestety nie zawsze mamy kogoś takiego: postronnego, który umiałby na problem spojrzeć obiektywnie i zwyczajnie poradzić, wesprzeć. Po prostu pomóc. Na skraju wyczerpania emocjonalnego można krzesać kłótnie z nawet najbardziej błahych powodów, które sprawiają, że życie codzienne wydaje się nie do zniesienia, a ból w piersi jest namacalny, wręcz fizyczny.

Przepowiednia


Wróżba miłosna to rozwiązanie, po które sięga się czasem z bezsilności, czasem z ciekawości, a czasem jako do jedynej pomocy, jaką można by otrzymać. Niestety wróżba to zabawa, inny punkt widzenia, delikatna rada i sugestia, a nie rozwiązanie, którego należy się ślepo trzymać. Rozwiązanie naszego problemu to nie trzymanie się wróżby, to spokojna rozmowa i rozsądne podejście do często bardzo trudnych dla obu stron tematów.

Karty


Sięgając po tarot online człowiek często oczekuje konkretnej odpowiedzi i być może taką otrzyma. Karty wskażą mu istotne w jego życiu elementy, przedstawią faktycznie istniejące problemy i potencjalne drogi, którymi mógłby iść lub już poszedł. To jednak tylko karty. Naturą człowieka jest kierowanie się rzeczami, które widzi lub słyszy, tak więc silne sugerowanie się wynikami tarota prawdopodobnie naprowadzi nas na rozwiązanie, które zobaczyliśmy, ale nie z powodu magii. My sami, podświadomie będziemy robić wszystko, żeby opinia kart się sprawdziła. Tak to właśnie wygląda.

Rozmowa


Najbardziej skuteczna dla zmartwionego człowieka jest rozmowa. Wróżka online tylko czeka, aby wysłuchać problemu i porozmawiać na jego temat, próbując przy tym pocieszyć, wesprzeć i pokazać sytuację ze swojego punktu widzenia. Często zwyczajna, prosta rozmowa spowoduje, że na naszą sytuację spojrzymy jaśniej i być może sami wpadniemy na rozwiązanie, które od początku powinno nam wpaść do głowy, ale w przypływie smutku i żalu nie byliśmy go w stanie zauważyć. Rozmowa z wróżką ma pomóc, ale nie rozwiązać problem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.


Autor artykułu- aurerium.pl