Strona głównauslugi

Portal znany księgowy porównaj ceny usług księgowych

Data: 2021-01-30, Data edycji: 2021-01-30

Zakres usług biura rachunkowego dobierany jest indywidualnie do każdego klienta. Działamy w branży od 2000 r, w całej Polsce. Różne nasze lokalizacje umiejscowione są we wszystkich województwach, znajdziesz je na naszej stronie internetowej https://znany-ksiegowy.pl. Z klientami kontaktujemy się poprzez email. Taka forma kontaktowania się zarówno z przedsiębiorcami, jak i poszczególnymi instytucjami umożliwia szybciej rozwiązać napotykane problemy.

Zawarcie umowy.


Przy zawarciu umowy, jak i później w trakcie współpracy mogą państwo zobowiązać biuro rachunkowe do odbioru dokumentów w siedzibie firmowej. Dokumenty księgowe mogą być także dostarczane do nas za pośrednictwem kuriera. W trakcie opracowania dokumentów kontaktujemy się ze swymi klientami poprzez telefon i komunikatory internetowe. Przy podpisaniu umowy współpracy przedsiębiorca może zdecydować także o miejscu przechowywania dokumentów. Proponowane przez nas usługi minimalizują ryzyko wystąpienia działań niezgodnych z przepisami prawa, co przekłada się na eliminację nieprzewidzianych wcześniej kosztów, będących konsekwencją nieodpowiedniego ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych i wadliwego prowadzenia księgowości firmowej.

Współpraca z klientami.


Różny może być model współpracy z twoją firmą. Biuro księgowe Znany Księgowy oferuje usługi zarówno dla przedsiębiorstw indywidualnych, jak również podmiotów o złożonej formie prawnej. Obsługiwane są firmy o zróżnicowanym profilu prowadzonej działalności: sprzedażowym, wytwórczym, usługowym oraz różnej wielkości. Od wielu lat szereg dokumentacji do us i zusu przesyłamy za pomocą podpisu elektronicznego. Zajmujemy się pełną obsługą firm, jak również osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Swoje usługi oferujemy zarówno nowo powstałym podmiotom, którym potrzebna jest pomoc przy zakładaniu oraz rejestrowaniu działalności gospodarczej, a także podmiotom istniejącym już na rynku od lat. Oferujemy również dodatkowe czynności dodatkowe, wykonywane na podstawie indywidualnych ustaleń z klientem. Usługi z zakresu obsługi kadrowo-płacowej stanowią dodatek w stosunku do prowadzonej firmom księgowości. Oferowane są wyłącznie tym podmiotom, które zlecą do naszego biura rachunkowego prowadzenie ewidencji księgowych. Nasze biuro darzy zaufaniem coraz to więcej przedsiębiorców. Dołącz do nas również ty! Serdecznie zapraszamy do współpracy z portalem znany księgowy - https://znany-ksiegowy.pl. Pracujemy w całym kraju. Przykładowo, jeśli mieszkasz na śląsku i szukasz z stamtąd sumiennego biura rachunkowego, sprawdź tutaj - https://znany-ksiegowy.pl/slaskie.

Przeczytaj również:

Twoje-okna producent z drewna, aluminium lub PCV Sprawdzona i solidna firma wykona profesjonalnie Twoje zamówienie