Blog katalogfirm.iswift.eu- dodaj artykuł na blogu za darmo

Dodaj artykuł na naszym blogu tutaj.

Jeżeli masz własny ciekawy artykuł, który może zainteresować naszych czytelników opublikuj go tutaj.
Jeżeli uważasz, że dobrze piszesz dodaj artykuł na naszym blogu. Temat może być dowolny, nawet reklamowy, ale ciekawy, intrygujący i przede wszystkim pasującym do działów widocznych powyżej.
Dobrze zapoznaj się z tematem, o którym chcesz pisać. Inspiracją może być wyszukiwarka google po wpisaniu odpowiedniego słowa, artykuły na blogach, informacje prasowe.
Tytuł artykułu jest bardzo ważny, ma on zachęcać do czytania i odzwierciedlać jego zawartość. Treść może być opisana w formie poradnika- czytelnicy lubią zbiór informacji ułatwiających im pogłębienie danego zagadnienia. Na końcu dobrze jest napisać podsumowanie artykułu, wymienić zalety najważniejszych poruszanych w nim zagadnień.

Dodaj artykuł tutaj, na naszym blogu:

Dodaj tekst w dziale -nasz blog-

Strony, które właśnie oglądasz są wykonane jako szybkootwierajace się strony AMP html. Otwierają się szybko, bo są zapisane w pamięci największej przegladarki internetowej Google i oczywiście faworyzowane na liście wyszukań organicznych.

Nasz blog ma wysokie parametry Domen Autority (bardzo ważny przy ocenie)- aktualne DA sprawdzisz na https://moz.com/
Tą wartość parametru DA (Domen Autority) przejmie Twój opublikowany tu artykuł.

Wejdź do pasującego działu i kliknij przycisk "Dodaj artykuł".
Może to być dowolna treść mająca co najmniej 1500 liter. Potem będziesz mógł dodać zdjęcie, miniaturę, 2 linki dofollow- jeden w wybramym miejscu tekstu, drugi w anchorze autora. Samemu można wstawiać nagłówki h1, h2, ... , wyróżniać pogrubieniami i podkreśleniami słowa kluczowe na których Ci najbardzej zależy.

Jak możesz tego dokonać -> zapoznaj się z tym tekstem.

Każdy dodany artykuł jest wyświetlany przez 30 dni na stronie głównej bloga (czyli na tej), na stronie głównej serwisu- rubryka "czytaj na blogu" i w kanale RSS -> zobacz.

Katalog firm - publikacja Twojego opisu w naszym katalogu na Face, Twitter, Linkedin

Artykuły opublikowane na blogu
> Artykuły gościnne w naszym blogu, wpisy na bloga Dodaj własny artykuł. Zapraszamy.

Artykuły związane z tematyką firma