Eko System

Słowa kluczowe: odbiór odpadów, odbiór makulatury, skup surowców wtórnych, skup makulatury, makulatura, recykling, utylizacja, skup foli odpadowej, skup nakrętek, skup tworzyw sztucznych

Eko System- Kraków

Opis firmy Eko System:
Ekosystem oferuje odbiór odpadów od podmiotów gospodarczych z Krakowa oraz okolic miasta. Obowiązkiem firm jest przekazywania odpadów do utylizacji i recyklingu podmiotom posiadającym zezwolenie na przetwarzanie odebranych materiałów. Eko System prowadzi działalność na podstawie decyzji wydanej przez Prezydenta Miasta Krakowa, wystawia Karty Przekazania Odpadu oraz dokumenty potwierdzające recykling. Gwarantujemy regularny odbiór odpadów wraz z załadunkiem i transportem, konkurencyjne ceny skupu wtórnych jak również pomoc z zakresu recyklingu i segregacji odpadów.
Misją firmy jest zmniejszenie wpływu odpadów na środowisko naturalne, dlatego odebrane odpady trafiają do recyklingu. Staramy się odzyskać z nich jak najwięcej surowców do ponownego wykorzystanie co zmniejsza zapotrzebowanie na pozyskiwanie ich ze środowiska. Specjalizujemy się w skupie makulatury, foli odpadowej, tworzyw sztucznych, odpadów budowlanych oraz innych odpadów przemysłowych i zużytych materiałów. Zapraszamy do współpracy.

logo

Kategoria: Uslugi

Podkategoria: Inne ...

Miasto: Kraków

Ulica nr: Ul. Ciepłownicza 54

Kod pocztowy: 31-574

Województwo: Małopolskie

Tel.kom. 518 930 880

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://www.ekosystem.cc

Pokaż na mapie mapa


 

Wpis nr 3548- Eko System- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2020-10-29

Wyświetleń wizytówki 279


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Inne ...:

Firma Ogrodnicza Iglaczek
Przedsiębiorstwo IGLACZEK już o 1982 roku służy swoim Klientom pomocą z zakresu usług ogro ...

Wizytówka firmy

Wersja na telefony i tablety Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |