Viki Family Sp. z o.o. Sp.K.

Słowa kluczowe: producent opakowań tekturowych, producent opakowań kartonowych, opakowania tekturowe, opakowania kartonowe, pudełka tekturowe, pudełka kartonowe, kartony warszawa, producent opakowań Warszawa

Viki Family Sp. z o.o. Sp.K.- Zabraniec

Opis firmy Viki Family Sp. z o.o. Sp.K.:
Producent Opakowań Tekturowych Viki Family z Warszawy, woj. mazowieckie, oferuje produkcję opakowań kartonowych według specyfikacji klienta. Kompleksowa usługa – przygotujemy projekt opakowania dopasowany do wymagań i przeznaczenia, wykonamy prototyp i kompleksowo przetestujemy go, wyprodukujemy zaakceptowane opakowania i dostarczymy je pod wskazany adres. Produkujemy opakowania tekturowe klapowych i fasonowych z tektury litej i falistej, w dowolnym rozmiarze, od maleńkich pudełeczek po opakowania wielkogabarytowe. Na opakowania nanosimy wysokie jakości nadruk fleksograficzny lub offsetowy (pudełka kaszerowane). Nasze pudełka tekturowe, ze względu na ich wysoką jakość, można stosować jako opakowania ekspozycyjne. Gwarantujemy atrakcyjne ceny producenta i szybką realizację zleceń.
Viki Family to firma odpowiedzialna społecznie, posiadamy certyfikat FSC jak również inne certyfikaty potwierdzające, że oferowane pudełka tekturowe powstały w sposób niezakłócający środowiska naturalnego i zgodnie z zasadami gospodarki o obiegu zamkniętym.
Viki Family zajmuje się produkcją opakowań tekturowych od 1981 r. Dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów, wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań oraz zespołowi doświadczonych specjalistów, jesteśmy czołowym producentem opakowań kartonowych w Polsce. Nie musisz znać się na opakowaniach, my od tego jesteśmy. Zaproponujemy opakowanie dostosowane do Twoich potrzeb, estetyczne, trwałe, a do jego produkcji zużyjemy tylko tyle kartonu, ile to konieczne. To nie tylko niższy koszt, ale i większą przyjazność dla środowiska.

Viki Family Sp. z o.o. Sp.K.

Kategoria: Produkcja

Podkategoria: Opakowania i palety

Miasto: Zabraniec

Ulica nr: Ul. Okuniewska 3

Kod pocztowy: 05-079

Województwo: Mazowieckie

Tel. 22 380 61 34

Tel.kom. 603 940 475

Faks: 22 380 61 39

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://viki.com.pl

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Producent Opakowań Tekturowych Viki Family z Warszawy, woj. mazowieckie, oferuje produkcję pudełek kartonowych według specyfikacji klienta. Produkujemy pudełka tekturowe klapowe, fasonowe i ozdobne, z tektury litej i falistej, z nadrukiem fleksograficznym lub offsetowym (pudełka kaszerowane). Posiadamy dedykowane rozwiązania przygotowane dla konkretnych branż i zastosowań, m.in. pudełka wysyłkowe dla branży e-commerce, pudełka archiwizacyjne, koperty tekturowe, kartony do przeprowadzki i inne. Nasza oferta obejmuje również kratki, przekładki, usztywniacze i wypełniacze – wszystkie niezbędne elementy do pakowania, gwarantujące bezpieczeństwo zapakowanych przedmiotów.
Produkujemy zarówno opakowania transportowe, najpopularniejsze to pudełka klapowe, które charakteryzują się niską ceną – zbiorcze opakowania zabezpieczające towar podczas transportu lub w magazynie oraz opakowania ekspozycyjne, których wybór rodzajów jest ogromny – do pakowania pojedynczych produktów i ekspozycji na sklepowej półce. Różnorodność fasonów opakowań tekturowych jest ogromna. Dno automatyczne czy pełne? Zamknięcie z przepinką czy bez? Możliwości są nieograniczone, a nasi projektanci pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie.


 

Wpis nr 3544- Viki Family Sp. z o.o. Sp.K.- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2020-10-13

Wyświetleń wizytówki 446

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Opakowania i palety:

Berg-Hurt
ActivaAir to marka znana w szczególności osobom, które potrzebują odpowiedniego zabezpiecz ...

Wizytówka firmy

Wersja na telefony i tablety Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |