Sioubiz

Słowa kluczowe: lampy do hodowli roślin, żarówki do uprawy roślin, lampy do doświetlania roślin, maty kokosowe, żarówka led do roślin, led do roślin, lampy sodowe, neutralizatory zapachu, ukorzeniacze, folia ogrodnicza, nawozy organiczne, uprawa wertykalna, węże nawadniające, węgiel aktywny, wentylator wolnoobrotowy

Sioubiz- Londyn

Opis firmy Sioubiz:
Uprawa roślin wymaga posiadania właściwego sprzętu, który zapewni staranną pielęgnację. Przede wszystkim jeżeli hoduje się gatunki z innych stref klimatycznych, które posiadają trudne do zrealizowania wymagania.
Firma Sioubiz zajmuje się dystrybucją wszelakich urządzeń oraz wyposażenia, niezbędnego do tego, aby uprawiać bardzo różnorodne gatunki roślin. Propozycja tej konkretnej firmy jest bardzo rozbudowana. Można w niej znaleźć wszystko, począwszy od specjalnej lampy do uprawy roślin, czy LED do roślin, a przerwawszy na takich produktach jak nawóz organiczny. Wszystko to ma na celu pomoc osobom profesjonalnie absorbującym się hodowlą roślin, zadbać o ich uprawy w jak najlepszy sposób z możliwych.
Sioubiz oferuje swoje produkty w niezwykle rozsądnych cenach. Wszystkie zlecenia są bardzo sprawnie przetwarzane i szybko wysyłane do poszczególnych klientów. Jest to przedsiębiorstwo, które traktuje każdego z kupujących z pełnym szacunkiem.

logo

Kategoria: Rolnictwo

Podkategoria: Inne ...

Miasto: Londyn

Ulica nr: London Road 5

Kod pocztowy: 00-001

Województwo: Mazowieckie

Tel.kom. 570096771

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://sioubiz.pl

NIP: 0123456789

Pokaż na mapie mapa


 

Wpis nr 3530- Sioubiz- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2020-07-17

Wyświetleń wizytówki 52


Zobacz także:
Wpisy w kategorii- Rolnictwo:

Jurczak Auto Sport
Utworzona w 1998 roku firma Jurczak Auto Sport wykonuje chiptunning traktorów Białystok. P ...

Sklep Fabryczny Unii
Odpowiednio przygotowane, złożone części zmienne, które znajdują się w asortymencie sklepu ...

Wizytówka firmy

Wersja na telefony i tablety Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |