Opiekunki24

Słowa kluczowe: portal dla opiekunek osób starszych, opiekunki24, portal społecznościowy dla opiekunek, portal dla opiekunek

Opiekunki24- Kraków

Opis firmy Opiekunki24:
Pod adresem Opiekunki24.pl znajduje się portal dla opiekunek osób starszych. To witryna, która powstała z myślą o opiekunkach seniorów i bliskich osób starszych, które potrzebują informacji i wsparcia. Na stronie portalu znajduje się między innymi dział ogłoszeń i opinii o pracodawcach. Tam opiekunowie najczęściej natrafiają na dobre oferty pracy i uczciwych pracodawców. Prócz tego w serwisie znajduje się baza artykułów tematycznych oraz forum dyskusyjne, na którym użytkownicy wymieniają się doświadczeniami. Zainteresowanych tematyką odsyłamy na stronę portalu. Link do witryny znajduje się w szczegółach tej wizytówki.

logo

Kategoria: Internet

Podkategoria: Inne ...

Miasto: Kraków

Ulica nr: Puszkarska 7f

Kod pocztowy: 30-644

Województwo: Małopolskie

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://www.opiekunki24.pl/

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Opinie o agencjach zatrudniających opiekunki seniora i oferty pracy. Prócz tego baza artykułów oraz forum dyskusyjne, na którym użytkownicy wymieniają się doświadczeniami. To podstawowa oferta dla każdego, komu temat opieki nad bliskim seniorem jest bliski. Link do witryny znajduje się w szczegółach tej wizytówki.


 

Wpis nr 3438- Opiekunki24- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2019-06-24

Wyświetleń wizytówki 619

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Inne ...:

www.magazynpracy.pl
Ogólnopolski serwis ogłoszeń o pracę , w którym codziennie pojawiają się nowe i aktualne o ...

Wizytówka firmy

Wersja na telefony i tablety Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |