Polgen Aktywny

Słowa kluczowe: odpromiennik, odpromienniki, żyły wodne, odpromiennik żył wodnych, neutralizacja żyły pod domem, rediestezja

Polgen Aktywny- Poznań

Opis firmy Polgen Aktywny:
Radiestezyjny odpromiennik żył wodnych do neutralizowania szkodliwych skutków promienniczych. Problemy ze snem czy bóle reumatyczne to skutki odczuwane przez promieniowanie które przechodzi przez nas dom oraz miejsce gdzie często siedzimy czy śpimy. Kasztany jako odpromienniki też sprawdzają się jednak długość ich działania jest dość krótka. Warto wykonać odpromiennik samemu przy odrobinie wiedzy lub postawić na profesjonalny produkt z działaniem dożywotnim. Opinie o działaniu odpromienników są podzielone jednak osoby które korzystają dłuższy okres z odpromiennika Polgen Aktywny odczuwają poprawę i lepszą jakość życia. Gdy nabędziemy neutralizator bez sprawdzenia żył wodnych, to być może okaże sę iż pogorszenie stanu zdrowia spowodowane jest innymi czynnikami jak elektrosmog czy choroba niezwiązana z promieniowaniem.

logo

Kategoria: Zdrowie i uroda

Podkategoria: Odnowa biologiczna

Miasto: Poznań

Ulica nr: 2/23

Województwo: Wielkopolskie

Tel.kom. 503681729

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
http://polgen-aktywny.pl

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Opinie o odpromiennikach są podzielone jednak osoby które posiadają dobry neutralizator wyprodukowany w polsce odczuwają poprawę zdrowia. Warunek jest taki iż żyły wodne są faktycznie pod domem gdyż zazwyczaj tego nie wiemy i myślimy jak znaleźć żyłe wodną pod domem. Samodzielne szukanie wahadełkiem może okazać się nieskuteczne gdyż potrzebna jest do tego wprawa. Choć nie znaczy że nam się to nie uda.

Osoba do kontaktu- Tomasz


 

Wpis nr 3421- Polgen Aktywny- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2019-04-15

Wyświetleń wizytówki 551

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Odnowa biologiczna:

Polgen-Aktywny
Często zdecydowani klienci, którzy już wiedzą, że żyły wodne to nie przelewki, mają proble ...

Wizytówka firmy

Wersja na telefony i tablety Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |