ZBR AndBud

Słowa kluczowe: usługi budowlane łódź, firma budowlana łódź, firmy remontowe łódź, docieplenia łódź, docieplenia budynków łódź, firmy budowlane łódź, iniekcja krystaliczna, hydroizolacje, osuszanie budynków, renowacja cegły łódź, remonty tarasów, usługi remontowe łódź, firma remontowa łódź, firma remontowo budowlana łódź, renowacja elewacji ceglanych, odśnieżanie dachów, dekarstwo

ZBR AndBud- Łódź

Opis firmy ZBR AndBud:
Trudno dzisiaj o ekipę remontowo budowlaną w pełni zaufaną. Wiemy jak trudno firmom odnaleźć najlepszą możliwą ekipę dociepleniową, jaka będzie potrafiła zrobić remont dobrze, według technologii. Nic w tym dziwnego, skoro większość najlepszych robotników uciekła do Szkocji.
Firma And-Bud wymyśliła na to sposób i najlepszych specjalistów zatrzymała u siebie. Nikt kto ma wartość nie będzie pracował za grosze. Dlatego my naszym robotnikom zapewniamy dobre pieniądze od zrobionej pracy. Przez to brygada And-Bud może wykonywać usługi budowlane szybko i profesjonalnie. Być może nie jesteśmy najtańsi, ale na 100% jakość którą dostarczamy usatysfakcjonuje każdego zleceniodawcę i usunie z jego pleców wszelkie kłopoty związane z pilnowaniem docieplenia czy remontu. Zaglądnij na naszą stronę i zobacz opinie klientów, u których wykonywaliśmy prace remontowo budowlane.

ZBR AndBud

Kategoria: Budownictwo

Podkategoria: Uslugi ogolnobudowlane

Miasto: Łódź

Ulica nr: Jaracza 15

Województwo: Łódzkie

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
http://www.remonty-budowy.pl

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Oferta firmy AndBud to przede wszystkim usługi remontowe i budowlane, które wykonywane są na terenie Łodzi. Głównie są to renowacje elewacji ceglanych ale też docieplenia budynków, iniekcja krystaliczna, izolacja pionowa fundamentów czy remonty tarasów.


 

Wpis nr 3400- ZBR AndBud- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2019-01-23

Wyświetleń wizytówki 623

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Uslugi ogolnobudowlane:

Aleksander Sudoł - CEB.COM.PL
Aleksander Sudoł opracowuje audyty energetyczne na potrzeby termomodernizacyjne np. do pro ...

Paweł Sawicki & Łukasz Kurdel - Płyty Fundamentowe
Nasza firma oferuje zaprojektowanie płyty fundamentowej oraz późniejszą realizację tego pr ...

Profi Bud
Domy z bali są coraz bardziej popularne i to nie tylko w granicach naszego kraju. Ludzie c ...

Wizytówka firmy

Wersja na telefony i tablety Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |