Evobus

Słowa kluczowe: busy do Anglii, busy do Polski, busy z Polski do Anglii, busy z Anglii do Polski, busy Polska Anglia, tanie busy do Anglii, busy do Anglii Door to Door

Evobus- Zamość

Opis firmy Evobus:
Nazywamy się Evobus i świadczymy usługi przewozowe. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zdążyliśmy poznać potrzeby klientów i tworzymy usługi, które sprostają ich wymaganiom. Busy do Anglii to przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo i właśnie to nas wyróżnia. Działamy szybko i sprawnie co wpływa korzystnie na czas podróży. W trasę może wyruszyć z nami każdy. Warunkiem jest odpowiednio przeprowadzona rezerwacja biletu. Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub przez stronę evobus-anglia.pl zajmuje to tylko chwilę, a daje gwarancję, że przyjedziemy bezpośrednio pod drzwi domu. Nasze busy do Anglii i Polski jeżdżą w systemie Door to Door, a co za tym idzie zabierają i dowożą wszystkich z miejsc i w miejsca, które wskażą pasażerowie przy rezerwacji. To bardzo przyjemny i świetnie sprawdzający się system. Zarówno busy do Anglii jaki i busy do Polski jeżdżą kilka razy w tygodniu, wystarczy wybrać termin i zarezerwować przejazd. Stawiamy na nowoczesne usługi i zwracamy szczególną uwagę na komfort i bezpieczeństwo. W tym właśnie celu postawiliśmy na nowe pojazdy z pełnym wyposażeniem, które pozwalają na przyjemne podróżowanie. Każdy z naszych wyjazdów jest dokładnie planowany, po to aby każdy z podróżujących z nami rozpoczął swoją trasę o czasie i dojechał na miejsce w planowanym terminie. Jednocześnie jesteśmy elastyczni i busy Polska Anglia dostosowujemy do potrzeb pasażerów. Wybierając nasze usługi każdy wybiera kierunek, datę, adres końcowy i adres startu według własnych potrzeb i planów. Wystarczy zarezerwować przejazd by wyruszyć z nami w trasę busami do Anglii lub Polski. Wiele lat doświadczenia i miliony przejechanych kilometrów pozwala nam świadczyć komfortowe usługi z gwarancją dojazdu bezpośrednio do celu. Wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o naszej firmie i usługach zapraszamy na nasza stronę evobus-anglia.pl zamieszczamy tam również aktualności dotyczące zarówno podróży jak i życia w Anglii.

Evobus

Kategoria: Transport

Podkategoria: Transport samochodowy

Miasto: Zamość

Ulica nr: Zamoyskiego 56/38

Kod pocztowy: 22-400

Województwo: Lubelskie

Tel.kom. 48 734 669 669

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
http://www.evobus-anglia.pl

Pokaż na mapie mapa

Opis firmy/wersja angielska: We are Evobus and we provide transport services. As a company with many years of experience, we managed to meet the needs of customers and create services that meet their requirements. Bus to England is above all comfort and safety and that's what makes us stand out. We operate quickly and efficiently which has a positive effect on travel time. Anyone can set out on the route. The condition is properly booked ticket booking. Reservations can be made by phone or by the website evobus-anglia.pl it takes only a moment, and guarantees that we will come directly to the door of the house. Our buses to England and Poland are traveling in the Door to Door system, and thus they take and bring all of the places and places that the passengers indicate when booking. It is a very pleasant and well-working system. Both buses to England and buses to Poland run several times a week, just choose a date and book a ride. We focus on modern services and pay special attention to comfort and safety. For this very purpose, we have focused on new vehicles with full equipment that allow for pleasant travel. Each of our trips is carefully planned, so that each of the travelers with us will start their route on time and arrive at the scheduled time. At the same time, we are flexible and busy Poland. We adapt to the needs of passengers. When choosing our services, everyone chooses the direction, date, end address and start address according to their own needs and plans. All you have to do is book a trip to take us on a bus route to England or Poland. Many years of experience and millions of kilometers traveled allow us to provide comfortable services with guaranteed access directly to the destination. All those who want to learn more about our company and services are invited to our website evobus-anglia.pl, we also place news about travel and life in England.

Oferta firmy: W swojej ofercie mamy busy do Anglii oraz busy do Polski. Wyjeżdżamy z wielu miast na terenie obydwu krajów. Oferujemy busy do Anglii Door to Door, a co za tym idzie zabieramy i odwozimy pasażerów w miejsca, którzy sami wskażą przy rezerwacji. Kursujemy kilka razy w tygodniu. Busy z Polski do Anglii jeżdżą w poniedziałki, czwartki i soboty, natomiast busy z Anglii do Polski we wtorki, soboty, niedziele i poniedziałki. Jeździmy tak często by każdy z pasażerów mógł wybrać termin odpowiedni dla siebie. W swojej ofercie mamy tanie busy do Anglii. Ceny biletów na podróże z nami zaczynają się od 349 zł za osobę. Warto wiedzieć, że w tej kwocie dodatkowo od nas każdy może skorzystać z systemu door to door, dostaje duży, darmowy limit bagażowy oraz gorące napoje w trasie. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich kursujących na trasie Polska Anglia. Postawiliśmy na korzystne ceny by każdy mógł skorzystać z naszych usług i dotrzeć tam gdzie potrzebuje na czas.

Oferta firmy/wersja angielska: In our offer we have a bus to England and a bus to Poland. We leave from many cities in both countries. We offer buses to England Door to Door, and as a result we take and transport passengers to places that they will indicate when booking. We drive several times a week. Buses from Poland to England go on Mondays, Thursdays and Saturdays, while buses from England to Poland on Tuesdays, Saturdays, Sundays and Mondays. We travel so often that each of the passengers can choose the right date for themselves. We offer cheap buses to England. Ticket prices for traveling with us start at £ 70 per person. It is worth knowing that in this amount, from us, everyone can use the door to door system, get a large, free luggage limit and hot drinks on the road. We address our offer to everyone running on the Poland-England route. We have put on favorable prices so that everyone can use our services and reach where it needs on time.

Osoba do kontaktu- Evobus


 

Wpis nr 3359- Evobus- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2018-09-07

Wyświetleń wizytówki 357

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Transport samochodowy:

Marcin Czapiewski
Polacy bardzo często jeżdżą do Niemiec. Dzieje się tak może przez to, że tak ludzie mają l ...

Taxi Szczecin
Jesteśmy firmą ze Szczecina. Zajmujemy się przewozem osób. Bezpieczne i komfortowe przejaz ...

Beata Bus
Busy do Niemiec to nic innego jak oferta transportowa skierowana do wszystkich, którzy z m ...

angliabus
Firma angliabus powstała 15 lat temu. Od samego początku wykonujemy usługi przewozu osób b ...

Super Busy
Gdy często podróżujesz na trasie Polska Wielka Brytania potrzebujesz sprawdzonego i tanieg ...

Grandbus
Wszystkim planującym podróż na trasie Polska Anglia polecamy swoją firmę Grandbus i swoje ...

Wizytówka firmy

Wersja na telefony i tablety Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |