MetalPro

Słowa kluczowe: rygle do bram, zawiasy do bramy dwuskrzydłowej, kute elementy, elementy metalowe, rozety kute, elementy do balustrad, rygiel do bramy, zawiasy do bramy, rygiel bramy, zamek do furtki metalowej, zamki do furtek, zamki do furtki, zawiasy do spawania

MetalPro- Juchnowiec Dolny

Opis firmy MetalPro:
Metal Pro to sklep, w którym kupisz jedyne w swoim rodzaju elementy metalowe oraz kute, które można wykorzystać do stworzenia bramy, ogrodzenia oraz furtek. Uda się z pomocą tych elementów stworzyć niepowtarzalne wzory, które ozdobią Twoje ogrodzenie. Nasz sklep jest zarówno producentem, jak i dystrybutorem elementów do ogrodzeń. Cieszymy się, że nasz sklep posiada najlepsze kute elementy, jakie dostępne są w tej chwili na rynku. W naszej ofercie znajdziesz również szeroki wybór akcesoriów oraz materiałów eksploatacyjnych, a także zamki do furtek i szereg innych tego typu elementów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu na sklep.metalpro.pl. Asortyment jest na bieżąco uzupełniany. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa wymagań.

logo

Kategoria: Budownictwo

Podkategoria: Sklepy i hurtownie

Miasto: Juchnowiec Dolny

Ulica nr: S. Włoszka 6

Kod pocztowy: 16-061

Województwo: Podlaskie

Tel. 85 733 60 15

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
http://sklep.metalpro.pl

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: MetalPro oferuje w swoim sklepie internetowym elementy metalowe doskonałe do stworzenia ogrodzeń i balustrad, ale także mebli czy przedmiotów dekoracyjnych. Zamek do furtki metalowej dostępny jest zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i hurtowych.


 

Wpis nr 3305- MetalPro- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2018-03-08

Wyświetleń wizytówki 477

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Sklepy i hurtownie:

SIMSTAL Sp.z o.o.
Hurtownia stali SIMSTAL, działa już od 1994 proponuje pręty ciągnione i wyroby hutnicze ...

Wizytówka firmy

Wersja na telefony i tablety Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |