Wiessen

Słowa kluczowe: materace, materace kieszeniowe, materace kokosowe, materace na wymiar, nakładki higieniczne na materac, nakładka na materac, ochraniacz na materac

Wiessen- Łochów

Opis firmy Wiessen:
Wiessen jest to firma od lat zajmująca się produkcją oraz sprzedażą wszystkiego co związane jest z materacami. Teraz każdy klient ma okazję zakupić w sklepie materacnawymiar.pl produkt na miarę XXI wieku - solidny, trwały, wykonany z najlepszych materiałów - materac kokosowy albo rewelacyjny materac kieszeniowy, który cieszy się obecnie największą popularnością wśród klientów. Firma nie zapomniała o alergikach. materace wykonane są z materiałów pełni antyalergicznych.

Wiessen

Kategoria: Meble

Podkategoria: Materace

Miasto: Łochów

Ulica nr: Barchów 18 A

Województwo: Mazowieckie

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
http://materacnawymiar.pl

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: W świecie materaców panuje podstawowa zasada. materac ma być trwały, wygodny, zbudowany z solidnych materiałów. Polska firma Wiessen, wychodzi na przeciw oczekiwaniom wszystkich swoich klientów i oferuje profesjonalne, wysokiej klasy materace i produkty związane bezpośrednio z materacami jak również produkty pościelowe. Oferta związana z materacami skopiona jest w szczególności na bardzo popularnym i cenionym materacu kieszeniowym oraz materacu kokosowym. nabyć można także znany wszystkim materac piankowy. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się także produkty pozwalające zabezpieczyć materac przed zabrudzeniami oraz skorygować jego twardość. Do takich produktów należą .m.in. materac nawierzchniowy oraz ochraniacz na materac, lub niezwykle popularna nakładka higieniczna na materac.


 

Wpis nr 3282- Wiessen- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2017-12-15

Wyświetleń wizytówki 441

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w kategorii- Meble:

ERTOM Tomasz Rapczewski
Domeną sklepu metaloplastyczny.pl jest kowalstwo artystyczne i metaloplastyka. Wszelkie pr ...

Wizytówka firmy

Wersja na telefony i tablety Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |