Integrummanagement

Słowa kluczowe: Zarządzenie nieruchomościami, wspólnoty mieszkaniowe, administracja nieruchomości, administracja nieruchomości Kraków, administracja nieruchomości warszawa, administracja nieruchomości kielce

Integrummanagement - Warszawa

Opis firmy Integrummanagement :
Zajmowanie się szeroko pojętymi sprawami wspólnot mieszkaniowych wymaga ogromnej wiedzy i dość specyficznych umiejętności, którymi nie każdy niestety dysponuje. Dlatego też, wiele wspólnot decyduje się na skorzystanie z usług nieco bardziej doświadczonych osób, które są w stanie sprawnie administrować takimi kompleksami i dbać o to by ich mieszkańcy cieszyli się wysoką jakością życia w tych miejscach. Jak jednak znaleźć odpowiednią firmę, która profesjonalnie zajmie się zarządzaniem taką nieruchomością mieszkaniową?
Rozwiązaniem może być odwiedzenie tejże strony internetowej! Dzięki niej dowiedzą się Państwo wszystkiego o usługach oferowanych przez firmę Integrum Management, która od lat cieszy się ogromnym zaufaniem sporej liczby klientów w największym miastach naszego kraju. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się administrowaniem każdej wspólnoty mieszkaniowej, bez względu na jej wielkość. Potrafimy dostrzec potrzeby zmian i przede wszystkim wprowadzić nowe rozwiązania, które wpłyną na poprawę jakości życia mieszkańców.

logo

Kategoria: Nieruchomosci

Podkategoria: Administracja nieruchomosciami

Miasto: Warszawa

Ulica nr: Ul.Dywizjonu 303 129b

Kod pocztowy: 01-470

Województwo: Mazowieckie

Tel. 22 318 72 10

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
http://integrummanagement.pl

Zatrudnionych: 5

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się administrowaniem każdej wspólnoty mieszkaniowej, bez względu na jej wielkość. Potrafimy dostrzec potrzeby zmian i przede wszystkim wprowadzić nowe rozwiązania, które wpłyną na poprawę jakości życia mieszkańców.

Osoba do kontaktu- Ann


 

Wpis nr 3119- Integrummanagement - wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2016-06-23

Wyświetleń wizytówki 557

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w kategorii- Nieruchomosci:

Costa Invest
Wejdź na stronę internetową www.costainvest.com, jeśli spełnieniem Twoich marzeń jest luks ...

Wizytówka firmy

Wersja na telefony i tablety Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |