Dominik Jędrzejczak Com Pl

Słowa kluczowe: pozyskiwanie nowych klientów sposoby, jak pozyskiwać nowych klientów, metody pozyskiwania nowych klientów, biznes online, sprzedaż internetowa,

Dominik Jędrzejczak Com Pl- Drzewica

Opis firmy Dominik Jędrzejczak Com Pl:
Dominik Jędrzejczak Com Pl zajmuje się marketingiem i e-biznesem oraz sprzedażą wiedzy. Dobrze wiemy, jakie dzisiaj przedsiębiorcy mają problemy z tworzeniem reklam, z napisaniem świetnej sprzedającej oferty czy stworzeniem produktu, na którym można zarabiać duże pieniądze. Prowadzimy również bloga, na którym możesz znaleźć wiele darmowych artykułów związanych z marketingiem czy reklamą. Jeśli potrzebujesz pomocy doświadczonego doradcy marketingowego, to możesz się z nim skontaktować właśnie przez stronę internetową, a najszybciej wartościową wiedzę pozyskasz, zapisując się na jego kurs.

logo

Kategoria: Marketing

Podkategoria: Marketing internetowy

Miasto: Drzewica

Ulica nr: Chrobrego

Województwo: Łódzkie

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://www.dominikjedrzejczak.com.pl

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Jakie można dzisiaj wymienić sposoby pozyskiwania klientów? Istnieje wiele form reklamy internetowej i stacjonarnej, jednak większość przedsiębiorców ma problem z uzyskaniem rentowności swoich reklam. Jeśli nie posiadasz budżetu na reklamę takiego jak Coca-cola to musisz zorganizować kampanię reklamową w inny sposób, aby pozyskać klientów do swojego biznesu. Dzisiaj należy wykorzystywać e-mail marketing ponieważ dzięki temu będziesz mógł zwiększyć szansę na sprzedaż swoich produktów. Nie każdy klient kupuje od razu przy pierwszym kontakcie z ofertą, nawet z badań wynika, że większość osób które zobaczą twoją ofertę nie kupi, dlatego odsyłanie klientów bezpośrednio do oferty jest nieopłacalne. Wykorzystaj w swoim biznesie e-mail marketing, dzięki czemu będziesz mógł przedstawić swojemu klientowi ofertę wielokrotnie, co przyniesie zdecydowanie większe zyski.

Data aktualizacji: 2022-01-08


 

Wpis nr 3068- Dominik Jędrzejczak Com Pl- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2016-02-23, Data edycji: 2022-01-08

Wyświetleń wizytówki 1012

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w kategorii- Marketing:

AlfaDruk
Alfa Druk, to przedsiębiorstwo, które oferuje szeroki zakres usług. Jak sama nazwa wskazuj ...

LedPrint.PL
Jesteśmy firmą z Gdyni i od kilku lat produkujemy reklamy zewnętrzne w formie kasetonów, b ...

Wizytówka firmy

Wersja na telefony i tablety Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |