Strony naszego katalogu w social media

Strona index katalogu >>

Wpisy "Stadnard" reklamowane w portalach społecznościowych.

RSS Najnowsze wpisy Standard w naszym katalogu

katalogfirm.iswift.eu Najnowsze wpisy

Najnowsze wpisy Standard w katalogu- ostatnio dodane

Klik-24

Jeżeli mieszkasz w Anglii i chcesz wysłać pieniądze do swojej rodziny w Polsce, to nasza oferta jest skierowana właśnie do takich osób jak Ty. Stworzyliśmy platformę internetową, która umożliwia szybkie przekazy pieniężne z UK do PL. Wystarczy zarejestrować się na naszej witrynie, żeby móc zlecić nam wszelkiego rodzaju transfery pieniędzy z UK do Polski. Osobom korzystającym z naszej platformy gwarantujemy szybką realizację zlecenia. Dzięki nam Twoje pieniądze będą na koncie polskim w ciągu jednego dnia roboczego. Wiemy doskonale, że czasami przelewy z Anglii do Polski są skomplikowane oraz czasochłonne. Dlatego właśnie stworzyliśmy platformę, która jest intuicyjna w obsłudze. Oferujemy proste zasady i szybkie dostarczenie pieniędzy do Polski. Dzięki naszej platformie możesz wykonać przelew w każdej chwili. Możesz również zlecić nam stały przekaz pieniędzy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą platformą i skorzystania z naszej platformy. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z jakości oferowanych przez nas usług.

Dodano 15 October 2020 | 7:26 pm

Bella Plast Sp. z o.o. Sp.K.

Bella Plast, producent profili z tworzyw sztucznych dla budownictwa, lider rynku materiałów budowlanych, oferuje pełny asortyment profili wykończeniowych, niezbędnych do prawidłowego wykonania elewacji BSO, tynków wewnętrznych suchych i i#8222;mokrychi#8221;, gresu i klinkieru. Profile PCV Bella Plast to najwyższej jakości innowacyjne rozwiązania, chronione patentami. Posiadają Krajową Ocenę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie oraz inne certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Bella Plast posiada certyfikat jakości ISO 9001:2008, jest również wieloletnim członkiem Polskiej Izby Przemysłowo Handlowej Budownictwa w Warszawie, gremium skupiającego rzetelne i odpowiedzialne firmy z branży budowlanej. Firma Bella Plast została założona w latach 90. XX w., przez inżynierów - specjalistów od przetwórstwa tworzyw sztucznych. Dzięki odważnym decyzjom, wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań oraz zdobytej wiedzy i doświadczeniu, osiągnięła pozycję lidera na wymagającym rynku materiałów budowlanych. Profile elewacyjne Bella Plast pozwoliły przyspieszyć wiele procesów budowlanych związanych z wykończaniem budynków oraz realizacją elewacji ociepleniowej. Poprawiły jej trwałość, parametry izolacyjne i wydłużyły żywotność. Pozwoliły również odmienić wygląd wielu budynków. Systemy do boniowania Bella Plast, na który składają się listwy do boniowania (różne rodzaje), łączniki wzdłużne do boni, łączniki krzyżowe do boni, łączniki i#8222;Ti#8221; do boni i kątowniki do boni, pozwalają w ciekawy sposób zdobić budynki np. wykonać elewację z tynków ozdobnych imitujących płyty granitowe. Bella Plast oferuje również doradztwo techniczne, wsparcie szkoleniowym i handlowe. Nasze profile dostępne są w największych sieciach sklepów budowlanych i hurtowniach nie tylko w Polsce ale również i innych krajach na całym świecie.

Dodano 14 October 2020 | 7:24 pm

Viki Family Sp. z o.o. Sp.K.

Producent Opakowań Tekturowych Viki Family z Warszawy, woj. mazowieckie, oferuje produkcję opakowań kartonowych według specyfikacji klienta. Kompleksowa usługa i#8211; przygotujemy projekt opakowania dopasowany do wymagań i przeznaczenia, wykonamy prototyp i kompleksowo przetestujemy go, wyprodukujemy zaakceptowane opakowania i dostarczymy je pod wskazany adres. Produkujemy opakowania tekturowe klapowych i fasonowych z tektury litej i falistej, w dowolnym rozmiarze, od maleńkich pudełeczek po opakowania wielkogabarytowe. Na opakowania nanosimy wysokie jakości nadruk fleksograficzny lub offsetowy (pudełka kaszerowane). Nasze pudełka tekturowe, ze względu na ich wysoką jakość, można stosować jako opakowania ekspozycyjne. Gwarantujemy atrakcyjne ceny producenta i szybką realizację zleceń. Viki Family to firma odpowiedzialna społecznie, posiadamy certyfikat FSC jak również inne certyfikaty potwierdzające, że oferowane pudełka tekturowe powstały w sposób niezakłócający środowiska naturalnego i zgodnie z zasadami gospodarki o obiegu zamkniętym. Viki Family zajmuje się produkcją opakowań tekturowych od 1981 r. Dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów, wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań oraz zespołowi doświadczonych specjalistów, jesteśmy czołowym producentem opakowań kartonowych w Polsce. Nie musisz znać się na opakowaniach, my od tego jesteśmy. Zaproponujemy opakowanie dostosowane do Twoich potrzeb, estetyczne, trwałe, a do jego produkcji zużyjemy tylko tyle kartonu, ile to konieczne. To nie tylko niższy koszt, ale i większą przyjazność dla środowiska.

Dodano 13 October 2020 | 8:31 pm

Eco Flowers s.c.

Trafka.pl to internetowy sklep wyspecjalizowany w sprzedaży produktów konopnych najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Kupisz u nas susz CBD, olejki konopne (pełne spektrum) oraz waporyzatory. Wszystkie produkty z legalnych konopi siewnych Cannabis Sativa L. dopuszczonych do obrotu. Na stronie może przeczytać również sporo informacji związanych z branżą. Regularnie pojawiają się nowe artykuły. Wysyłki realizujemy w 24 od dokonania wpłaty. Produkty sprawdzone i godne polecenia. Zapraszamy serdecznie. Sprawdź i przekonaj się sam.

Dodano 6 September 2020 | 6:18 pm

Fajne konkursy

Agregator konkursów fajnekonkursy.pl rozpoczął swa działalność w 2019 roku. Od tego czasu aktywnie pomagamy konkursowiczom w wygrywaniu konkursów i loterii różnego typu. Pomoc ta polega na dawaniu dostępu do bardzo szerokiej bazy akcji promocyjnych w których do wygrania są ciekawe nagrody. Wszystkie konkursy z nagrodami dostępne w naszej bazie są posegregowane według ich rodzaju oraz typu nagród jakie można wygrać. Prowadzimy także regularnie aktualizowany blog, na którym można znaleźć szereg porad związanych ze światem konkursów. Dostęp do serwisu jest bezpłatny, bez konieczności rejestracji. Użytkownicy naszego serwisu mogą też zgłaszać swoje konkursy do bazy za pomocą ogólnodostępnego formularza. Konkursy te poddawane są selekcji pod katem merytorycznym oraz subiektywnej ich atrakcyjności. Publikowane są tylko wybrane.

Dodano 21 June 2020 | 6:30 pm

Follow my blog with Bloglovin

Dodano 9 April 2018 | 12:00 am

Strona główna >>