ECO FUTURA

Słowa kluczowe: aloes, aloes forever, forever aloes, aloe vera, soki, suplementy, kosmetyki, szampony, dezodoranty

ECO FUTURA- Warszawa

Opis firmy ECO FUTURA:
Coraz bardziej doceniamy właściwości aloesu. Coraz częściej natykamy się na niego, gdy przeglądamy składy najnowszych kosmetyków - widać wyraźnie, że producenci, w tym przede wszystkim marka Aloes Forever w końcu nauczyli się wykorzystywać jego potencjał, a to dobry znak, bo ta roślina rewelacyjnie wpływa na stan skóry. Zamiast sięgać po chemię, lepiej testować to, co naturalne. Aloes powinien mieć swoje stałe miejsce zwłaszcza w pielęgnacji skóry wrażliwej. Jego właściwości łagodzące radzą sobie bowiem nawet z dużymi i zaawansowanymi podrażnieniami.

A to nie wszystko. Aloes nie tylko łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia, ale też ma zdolność do zwalczania stanów zapalnych, które często prowadzą do wyprysków i wielu niedoskonałości cery. Zawierające go kosmetyki chwalą się również właściwościami antybakteryjnymi i przeciwwirusowymi. Niby kojarzy się je z pielęgnacją skóry wrażliwej, ale biorąc pod uwagę te ich dodatkowe funkcje, spokojnie można stwierdzić, że tak naprawdę sprawdzą się na każdym typie buzi. Nawet cera trądzikowa sporo zyska na pielęgnacji aloesem. Ta roślina jest po prostu kwintesencją uniwersalności.

Kosmetyki bogate w aloes (najlepiej te składające się w 100% z czystego aloesu, czyli najlepiej firmy Aloes Forever) powinny też zainteresować kobiety i mężczyzn w wieku dojrzałym. Świetnie pielęgnują one bowiem starszą już skórę. Zawierają witaminy będące antyoksydantami, dzięki czemu chronią przed zmarszczkami i spłycają te, które już pojawiły się na twarzy.

logo

Kategoria: Medycyna

Podkategoria: Medycyna naturalna

Miasto: Warszawa

Ulica nr: Motorowa 10a

Kod pocztowy: 04-035

Województwo: Mazowieckie

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://aloes-forever.pl

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo praktycznie wszystkie produkty dostępne w ofercie Aloes Forever. W tym dezodoranty, szampony, balsamy do ciała, żele do golenia, ale także soki i suplementy diety.


 

Wpis nr 3533- ECO FUTURA- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2020-08-04

Wyświetleń wizytówki 138

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w kategorii- Medycyna:

Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk
Laboratorium Protetyczne Dental Ceramic Studio powstało w 2006 roku.Działalność stomatolo ...

Wizytówka firmy