Strona głównamedycyna

Po czym poznać dobrego dystrybutora ultrasonografów?

Data: 2019-11-26, Data edycji: 2019-11-26

Stając przed wyborem dotyczącym zakupu ultrasonografu, często zastanawiamy się nad tym, jaki aparat USG powinniśmy kupić. Jednak swoistą kontynuacją tego pytania jest wybór dystrybutora ultrasonografów, który powinien zrealizować nasz zakup. W dzisiejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie, po czym poznać dobrego dystrybutora aparatów USG? Zapraszamy do lektury!

Dystrybutor aparatów USG- pierwsze skrzypce gra marka ultrasonografów


Wybór dystrybutora często podyktowany jest chęcią wybrania odpowiedniej marki ultrasonograficznej, która stanowi przedmiot zainteresowania użytkownika. Należy wziąć pod uwagę, że najważniejsze i najlepsze marki aparatów USG najczęściej pracują z jednym, wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. Wiąże się to z prowadzeniem wspólnej strategii sprzedaży aparatów USG oraz działań marketingowych.

Jak dystrybutor ultrasonografów powinien pomóc nam w zakupie odpowiedniego aparatu USG?


Poza samą marką ultrasonografu, która znajduje się w ofercie dystrybutora, najważniejszą wartością takiej firmy jest doświadczenie w sprzedaży aparatów USG. Fachowe doradztwo w zakresie zakupu ultrasonografu, połączone z doborem właściwej konfiguracji ultrasonografu pod dane potrzeby kliniczne to atut, który jest trudny do przecenienia w szczególności dla początkujących użytkowników ultrasonografów. Jednocześnie pełen portfel instrumentów finansowych, który umożliwia zakup aparatu USG w różnych formułach finansowania to główne zalety i wsparcie, jakie może zaoferować nam dystrybutor ultrasonografów.

Zakup używanego ultrasonografu od dystrybutora aparatów USG czy bezpośrednio z drugiej ręki? Co wybrać?


Biorąc pod uwagę zakup używanego aparatu USG często zastanawiamy się, czy kupić ultrasonograf używany od dystrybutora, czy bezpośrednio od użytkownika. Zakup aparatu USG używanego od dystrybutora ma kilka zalet. Po pierwsze mamy gwarancję, że taki ultrasonograf będzie podlegał kompleksowemu serwisowi przed sprzedażą, zgodnie z wytycznymi od producenta aparatu USG. Dodatkowo renomowani dystrybutorzy aparatów USG prowadzą specjalne programy sprzedaży aparatów USG rekondycjonowanych, które można nabyć w korzystnej cenie.

Podsumowanie- po czym poznać dobrego dystrybutora ultrasonografów?


Podsumowując, dobry dystrybutor ultrasonografów, powinien towarzyszyć nam przez cały proces zakupu aparatu USG. Właściwy dobór ultrasonografu jest kluczowy dla późniejszej satysfakcji z użytkowania ultrasonografu w klinice, a także późniejszego procesu serwisowania i konserwacji aparatu USG.